HOTEL PAŁAC ŁUCJA *** W ZAKRZOWIE

Hotel Pałac Łucja w Zakrzowie to jedyny bezobsługowy hotel w regionie. Dzięki samodzielnemu zameldowaniu gość nie spotyka się z personelem hotelu i może bezpiecznie się zameldować w każdym czasie doby do hotelu.
Ten otwarty w 2011 roku luksusowy 3-gwiazdkowy kompleks położony jest zaledwie kilka minut drogi od malowniczej krainy Góry Św. Anny. Jest to idealne miejsce na relaks dla osób ceniących spokój, komfort i wysoką jakość obsługi. Ulokowany jest w malowniczej okolicy, w pięknym parku nad wiejskim stawem, który swym urokiem zachęca do spacerów. Dodatkową atrakcją są ruiny XIV wiecznego zamku w Zakrzowie.
Obiekt znajduje się w  poniemieckiej rezydencji z 1845 roku, która została wyremontowana na potrzeby hotelu z zachowaniem pierwotnego stylu. Posiada 25 komfortowo urządzonych pokoi: jedno, dwu i trzyosobowych, jak i pokoje o podwyższonym standardzie - pokoje Lux.
Na I piętrze znajduje się 10 pokoi o niepowtarzalnym stylu.
Na II piętrze znajduje się 15 pokoi. Pokój szczególny, który należy wyróżnić to apartament 2-pokojowy Black&White dla czterech osób.
Wszystkie pokoje wyposażone są w luksusowe meble dębowe, wygodne krzesła i łóżka ze specjalnymi zdrowotnymi materacami. Standardem pokoi jest klimatyzacja, bezpłatny dostęp do Internetu, 32-calowy telewizor z kanałami telewizji naziemnej cyfrowej i analogowej, sejf. Gościom udostępniony zostanie również darmowy parking przy obiekcie.
Doba hotelowa zaczyna się od godz. 14:00, a kończy o godz. 11:00 następnego dnia.     
Zameldowanie odbywa się od godziny 14:00. Rezerwacje wyłącznie przez portal Booking.com do godziny 22:00.