BONJOUR CAFÉ

Bonjour Café to nowy lokal na mapie Opola, zlokalizowany tuż przy Opolskim Rynku, w przedwojennej kamienicy przy ulicy Koraszewskiego 15. To pierwszy w Opolu lokal gastronomiczny, łączący restaurację śniadaniową, piekarnię, cukiernię a także delikatesy z winami i produktami sprowadzanymi z Francji. Znajduje się tu piękna zabytkowa Piwnica Francuska z duszą i historią przedwojennego Opola, przystosowana do organizacji przyjęć, spotkań integracyjnych, prezentacji, degustacji win i miodów pitnych. Parter, to pachnące francuskimi wypiekami bistro z cukiernią, piekarnią i delikatesami food&wine. Na pierwszym piętrze Bonjour Café, do dyspozycji gości znajduje się Salon de Paris, w którym w spokoju i ciszy można spędzić czas, pracując lub odprężając się przy francuskiej kawie lub herbacie. Jest to również miejsce na spotkania biznesowe, wyposażone w sprzęt multimedialny, indywidualny coffee bar i łazienkę. 

Lokal każdego dnia od rana serwuje świeżo wypiekane francuskie pieczywo, bagietki, croissanty o różnych smakach, kanapki przygotowywane z francuskich produktów, całodniowe śniadania a także francuską kawę i herbatę na wynos.
Nieodłącznym elementem menu są ciepłe kasztany z oliwą z oliwek i solą morską, a także francuska zupa cebulowa na białym winie. W menu znajdują się również francuskie przekąski i wyroby cukiernicze, a także cukiernia z szerokim wachlarzem deserów, ciast i tortów. Zapraszamy i życzymy Bon Apetit w Bonjour Café!