RESTAURACJA JAKUBUS

Restauracja Jakubus to miejsce, które wprowadza w dobry nastrój. Pysznie, domowo i od serca! To dewiza tutejszej kuchni. Potrawy zmieniają się wraz z dostępnością świeżych produktów, dzięki czemu menu potrafi zaskoczyć nawet stałych bywalców. Klasyczne potrawy serwowane są w nowoczesnej, często niepowtarzalnej odsłonie. 
Do przygotowywania potraw szefowie kuchni wykorzystują zioła i przyprawy z przypałacowego bio-ogródka oraz specjalnie wyselekcjonowane składniki lokalnych dostawców, które cechuje najwyższa jakość. Do przygotowania dań wykorzystywane są zarówno metody tradycyjne, jak i najnowsze techniki kulinarne. 
Restauracja to także idealne miejsce na zorganizowanie wydarzeń dla pracowników większych i mniejszych firm, rodzinnych imprez okolicznościowych w wyjątkowej oprawie, zapewniających nie tylko niezapomniane doświadczenia smakowe, ale również komfortowy nocleg oraz wiele dodatkowych atrakcji w pięknych okolicach.
Restauracja wraz z Hotelem Jakubus oferuje atrakcyjne pakiety pobytowe i promocje. Miłośnikom muzyki i rozmaitych koktajli oddaje do dyspozycji wygodne i przestronne loże w Piano Bar.