RESTAURACJA ZAMKU BOŻEJÓW

Zamek Bożejów to miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Idealna lokalizacja w sercu Borów Stobrawskich sprzyja i romantycznym pobytom i spacerom w otoczeniu lasów, organizacji przyjęć okolicznościowych i imprez firmowych, a do tego kusi wspaniałą kuchnią w stylowych restauracyjnych wnętrzach.
Restauracja w Zamku Bożejów została stworzona z myślą o kuchni regionalnej oraz myśliwskiej. Menu restauracji bazuje na potrawach kuchni regionalnej z wykorzystaniem produktów dostarczanych przez lokalnych producentów.
W karcie nie brakuje dań z dziczyzny, przygotowywanych we własnej, ponad dwustuletniej wędzarni. Kuchnia myśliwska ma ścisły związek z historią zamku. Przed II wojną światową właściciele zamku organizowali polowania, w których udział brał między innymi Arcyksiążę Franciszek Ferdynand, a także arystokracja pruska.
Oprócz sali głównej, restauracja dysponuje dwoma mniejszymi salami w części zamkowej: salą na parterze przy recepcji zamku, wyposażoną w klasyczne meble, oddające klimat miejsca oraz położony na drugim piętrze nastrojowy pub „Don Vito”, utrzymany w klimacie lat dwudziestych. W zamku znajduje się także starodawny piec, w którym co jakiś czas wypiekany jest pyszny chleb na naturalnym zakwasie.
Restauracja oprócz sal w części zamkowej posiada przepiękny plener oferując swoim gościom leżaki i stoły z ławkami, gdzie można podziwiać nieskalaną naturę oraz zwierzęta, które na stałe mieszkają w Bożejowie. Z myślą o rodzinach z dziećmi przygotowano specjalne, kolorowe menu dziecięce oraz wielki plac zabaw.

Zamek Bożejów to także hotel ze strefą spa oferujący atrakcyjne pakiety pobytowe w pokojach, które urządzone są zarówno w klimacie przywołującym historię budynku, jak i również mających nowoczesny charakter i oddających klimat otoczenia.