WOZOWNIA

Restauracja „Wozownia” w Brzegu to powrót do tradycji. To doskonałe dania kuchni polskiej i regionalnej, przygotowywane w oparciu o sprawdzone receptury i serwowane w klimatycznych wnętrzach, w otoczeniu starych zdjęć, obrazów i antyków z dominującym motywem winogron i powozów.
W restauracji znajdują się cztery sale, ozdobione pięknymi, wyjątkowymi freskami namalowanymi przez profesora Nowikowa. Do dyspozycji gości przygotowano także wyjątkowe ogródki, przyozdobione powozami, które mogą zmieścić ponad 150 osób. Dla najmłodszych gości stworzono zewnętrzny plac zabaw oraz specjalne menu. 
W restauracji istnieje możliwość zorganizowania różnych przyjęć i spotkań.
W stylowych i ciepłych wnętrzach serwowane są wyjątkowe dania, które są nie tylko smaczne, ale również zdrowe i wykwintnie podane. Wszystko przygotowywane jest według tradycyjnych i sprawdzonych przepisów, a do dań wykorzystywane są tylko i wyłącznie naturalne produkty, zioła i przyprawy.
Restauracja Wozownia jest organizatorem cyklicznej imprezy: Brzeskiej Biesiady Piwnej, 
która organizowana jest zawsze w ostatni tydzień września.
Imprezę rozpoczyna uroczyste otwarcie beczki z piwem, a towarzyszą jej liczne atrakcje, występy artystyczne i uroczystości.