GOŚCINIEC POD ZŁOTYM ROGIEM

Gościniec Pod Złotym Rogiem to niepowtarzalne miejsce łączące tradycję z nowoczesnością: odrestaurowany budynek, piękne zabytkowe wnętrza, ceglane sufity, wyjątkowe żyrandole, urokliwy ogródek restauracyjny pośród zieleni. A to wszystko na terenie wspaniałej atrakcji Województwa Opolskiego, jaką jest Park Miniatur Sakralnych w Olszowej. 
W menu znaleźć tu można zarówno klasyczne dania kuchni polskiej, jak i takie, które zaskoczą swoim smakiem i prezentacją. Tu w kuchni liczy się przede wszystkim jakość – restauracja bazuje na regionalnych produktach oraz tych własnego wyrobu. Kucharze przyrządzają każde danie z największą starannością, tak aby zadowoliły podniebienia najbardziej wymagających gości. Dzięki szerokiemu wyborowi dań i deserów, każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Restauracja dysponuje jedną z największych sal bankietowych w okolicy, która pomieścić może nawet 160 gości. Zorganizować tu można zarówno imprezę rodzinną jak i spotkanie biznesowe. Duży urokliwy ogród jest idealnym miejscem na sesje zdjęciowe przy okazji różnego rodzaju uroczystości. Dodatkową rozrywką jest oczywiście spacer po Parku Miniatur Sakralnych o powierzchni 20 000 metrów kwadratowych, w którym znajduje się kilkanaście miniatur najbardziej znanych obiektów sakralnych na świecie.
Restauracja położona jest w świetnej lokalizacji – tuż przy zjeździe z autostrady A4 i sąsiaduje z miejscem licznych pielgrzymek, czyli Sanktuarium Góra Św. Anny. Restauracja świadczy usługi cateringowe.