DĘBOWY GOŚCINIEC

Restauracja Dębowy Gościniec w hotelu Dębowe Wzgórze kusi znakomitą kuchnią, eleganckimi wnętrzami i kameralną atmosferą w otoczeniu terenów rekreacyjnych u podnóża Gór Opawskich.
Restauracja z pięknym tarasem i widokiem na las serwuje przepyszne śniadania, obiady i kolacje z daniami kuchni polskiej. Bogate menu oraz specjały Szefa kuchni zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Serwowane w restauracji posiłki są nie tylko smaczne, ale również zdrowe i wykwintnie podane.
Widok z restauracji na las i pasma górskie zachęca do wędrówek po turystycznych górskich szlakach. W menu widoczne są inspiracje otaczającą naturą: grzyby, owoce leśne, dziczyzna. Do śląskich specjałów należą m.in.: harynki w cebulowej zołzie (śledzie w cebulowej zalewie), wodzionka, Kołocz Śląski z serem i jabłkiem, Śląskie Niebo i parfait z chałwy z Brzegu. 
Restauracja poza klasycznymi wnętrzami, nadającymi się zarówno do romantycznych kolacji, rodzinnych i biznesowych spotkań, oferuje swoim gościom całoroczną drewnianą Chatę Grillową o rustykalnym klimacie z drewnianymi, biesiadnymi stołami. Organizowane tu imprezy w stylu grillowym, mogą odbywać się zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem przy blasku kominka.
Restauracja jest integralną częścią trzygwiazdkowego Hotelu Dębowe Wzgórze, który już od wielu lat gości w swoich progach rodziny z dziećmi, seniorów, pary oraz klientów biznesowych. W tym miejscu goście mogą czuć się komfortowo, przyjaźnie i bezpiecznie. 
Poranny jogging po urokliwych okolicach Dębowego Wzgórza, czy basenowy trening w strefie SPA będzie wymarzonym startem w nowy dzień dla każdego gościa.