HOPLANDIA – SALA ZABAW W OPOLU

Hala Zabaw Hoplandia w Opolu to największa w regionie "dmuchana" sala zabaw dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat, pełna różnorodnych atrakcji. Na najmłodszych czekają tu m.in. trampoliny z basenem z gąbkami, jeden z największych w Europie wewnętrznych dmuchańców do zabawy, zjeżdżalnia tubingowa/pontonowa, ogromna dmuchana poduszka do zabawy, dmuchany plac zabaw, dmuchane tory przeszkód, nowa konstrukcja - małpi gaj i zjeżdżalnia wulkan, kącik malucha z magicznymi - magnetycznymi klockami, strefa malucha z basenem z kulkami, tablety magnetyczne oraz osobna sala z automatami do gier. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwa młoda, sympatyczna i profesjonalna kadra zawsze uśmiechniętych instruktorów i animatorów. Znajduje się tu kawiarenka dla rodziców, którzy mogą oglądać swoje szczęśliwe pociechy na dużych monitorach.
Ta kolorowa sala zabaw oferuje różnego rodzaju zajęcia dodatkowe dla dzieci, przeróżne warsztaty pod okiem kreatywnej kadry. Hoplandia organizuje różne cykliczne imprezy jak m.in.: Strzelanki, Hopsanki - Rodzinny Rajd Przygodowy, Skoczne Zakończenie Wakacji itp.
Istnieje tu możliwość zorganizowania wyjątkowych przyjęć urodzinowych, półkolonii dla dzieci i wielu innych imprez. Nowością są też Nocowanki, czyli imprezy dla dzieci z nocowaniem na trampolinach, bitwami na poduchy i całonocną zabawą.
Hoplandia gwarantuje dużą dawkę pozytywnej energii, odrobinę szaleństwa i sporą garść radości. Warto śledzić ich Facebooka. Tuż obok sali znajduje się Park Trampolin Odskocznia.