DZIEŃ POLSKI W PRADZE

Tags

Za nami udział w kolejnych Dniach Polskich w Czechach.

Tym razem, dzięki fantastycznej współpracy z Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Pradze prezentowaliśmy Województwo Opolskie w Ostrawie.

W sobotę 4 listopada 2023 r. Sala Centrum Pant wypełniła się do ostatniego miejsca (niektórzy chętni musieli nawet stać z tyłu sali). Atrakcyjne prezentacje i debaty trwały od 14.00 do 19.40 czyli prawie 6 godzin!

Wszyscy goście i prelegenci byli na prawdę świetni i przeprowadzono wiele ciekawych rozmów.

Uczestnikom wydarzenia rozdano atrakcyjne nagrody, dostępne były także nasze przewodniki po Visitopolskie i ulotki naszych atrakcji turystycznych (oczywiście w wersji czeskiej), a także gadżety i regionalne słodkości.

Wierzymy, że taka promocja Regionu u naszych południowych sąsiadów jeszcze bardziej zwiększy ich zainteresowanie tym by właśnie Województwo Opolskie wybierać jako miejsce idealne do odpoczynku, z fantastycznymi miejscami godnymi odkrywania, no i oczywiście z fenomenalną  kuchnią , jaką oferują restauracje zrzeszone w Szlaku Kulinarnym Opolski Bifyj.

Dziękujemy za niezawodną współpracę Panu Dyrektorowi ZOPOT w Pradze Pavlowi Trojanowi, Hotelowi Bajka Hotel&Resort Restauracja w Grodźcu za przekazany voucher, a także Pani Urszuli Kiradze za świetną prezentację i dyskusję. 

DZIEŃ POLSKI W PRADZE
DZIEŃ POLSKI W PRADZE