W PIĄTEK 18 SIERPNIA 2023 R. ROZPOCZYNAMY MIESIĘCZNĄ KAMPANIĘ SPOTÓW W KINACH HELIOS

Tags

W piątek 18 sierpnia 2023 r. od godz. 17:00 szefowie kuchni należących do Szlaku Kulinarnego „Opolski Bifyj”: Zamkowy Młyn Krapkowice i DeSilva Premium Opole/ Mercure Opole rozpoczną prawdziwą kulinarną ucztę!

Na odwiedzających tego dnia Kino Helios Opole (w Galerii Handlowej Solaris przy Placu Kopernika 16 w Opolu), czekać będą pokazy kulinarne oraz bezpłatne degustacje pysznych dań przygotowanych w oparciu o produkty tradycyjne i regionalne.

Ponadto, o podniebienia kinomaniaków zadba Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna, która oprócz lokalnych przysmaków jak np. Kołocz Śląski, Anyżki, czy kruche ciastka kręcone przez maszynkę, przedstawi ofertę gastronomiczną (która jest nieodłączną częścią turystyki) województwa opolskiego.

To nie wszystko.

Od tego dnia przez cały miesiąc, przed każdym filmem, w bloku reklamowym w 7 kinach sieci Helios w 3 województwach: opolskim, śląskim i dolnośląskim będzie emitowany krótki spot promujący Szlak Kulinarny Opolski Bifyj, produkty i dania wytwarzane z produktów regionalnych, lokalnych i tradycyjnych z terenu województwa opolskiego.

Szczegóły akcji pojawiły się na stronie sieci kin Helios: www.helios.pl/Opole/Aktualnosci