Уважаемые гости, веб-сайт VisitOpolskie находится на стадии разработки. Все письма и мнения просим направлять по адресу: u.kiraga@ocit.pl Приносим извинения за временные трудности.

Opolskie na Targach Turystyki Weekendowej- Atrakcje Regionów w Chorzowie18.06.2018

W dniach 2-4 czerwca 2017 w sercu Parku Śląskiego w Chorzowie odbyły się Targi  Turystyki Weekendowej- Atrakcje Regionów. Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Opolskiego oraz Miastem Opole prezentowała walory turystyczne naszego Regionu.

Podczas 3 dni targów stoisko Opolszczyzny odwiedziło mnóstwo osób, głównie rodziny z dziećmi, którzy szukali atrakcji dla swoich pociech. Bardzo liczną grupę stanowili pasjonaci dwóch kółek, którzy uwielbiają jeździć rowerami po województwie opolskim. W trakcie targów zwiedzający najczęściej pytali o największe atrakcje województwa opolskiego, spływy kajakowe, mapy i przewodniki rowerowe, wydawnictwa związane z kulinariami, publikacje dotyczące wędkarstwa. Szczególne miejsce dla Ślązaków stanowiły opolskie akweny wodne z Jeziorem Nyskim i Turawskim na czele. Nie od dziś wiadomo, że mieszkańcy Aglomeracji Śląskiej bardzo dobrze znają nasz Region, dlatego pytania jakie nam zadawali były bardzo szczegółowe.

Na stoisku regionalnym województwa opolskiego, ku zadowoleniu odwiedzających targi, można było popróbować piwa z Browaru Namysłów, który udostępnił trunek do celów degustacyjnych,  promując tym samym Śląsk Opolski. 

Na stoisku miał miejsce także, jak co roku konkurs Wiedzy o Opolszczyźnie, w którym do wygrania były atrakcyjne nagrody przekazane przez opolskie hotele i atrakcje turystyczne: Hotel Szara Willa z Opola, Hotel Vertigo z Gogolina, Hotel Spałka z Kluczborka, Zamek Moszna, Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie, Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

 

Спасибо! Заявление принято. Благодаря Вам, мы можем постоянно повышать качество доступной информации.

Заполните регистрационную форму.

Имя:
Контакт:
Повод:

Спасибо! Заявление принято. Благодаря Вам, мы можем постоянно повышать качество доступной информации.

Заполните регистрационные данные.

Имя:
Контакт:
Опишите ошибку: