Publikacja OROT doceniona w konkursie Magellana 201622.08.2017

Na stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbywają się coroczne "Międzynarodowe Targi Książki", podczas których wręczono w dniu dzisiejszym nagrody dla najlepszych wydawnictw turystycznych w Polsce.

W tym roku w konkursie o nagrodę Magellana rywalizowały 54 tytuły z największych firm wydawniczych w Polsce.

Niezmiernie miło nam poinformować, iż wyróżnienie w kategorii przewodnik kieszonkowy w konkursie Nagroda Magellana 2016 otrzymało wydawnictwo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej "Informator. Szlak Kulinarny Opolski Bifyj"
W trakcie wręczania nagród OROT reprezentował Dyrektor Pan Piotr Mielec, który osobiście odebrał wyróżnienie.
Warto podkreślić, iż w tej kategorii nie było nagrody głównej. Jury przyznało jedynie wyróżnienia w tej kategorii  .

Wydawnictwo przygotowane zostało w ramach projektu pn. Wsparcie promocji i rozwoju sieciowania Szlaku Kulinarnego Województwa Opolskiego Opolski Bifyj w ramach Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich 2014-2020 dla województwa opolskiego na lata 2016-2017 ze środków Schematu II Pomocy Technicznej PROW na lata 2014-2020 – Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Warto przypomnieć, że rok wcześniej w tym samym konkursie główną nagrodę w kategorii przewodnik kulinarny zdobył „Przyjazny Przewodnik Kulinarny Opolski Bifyj.”  Książka ta stała się najlepszym przewodnikiem kulinarnym w Polsce 2015 roku.

Nagrody Magellana to najwyższe i najważniejsze wyróżnienie w kraju w tej dziedzinie. OROT już wielokrotnie pokazał, że jest w stanie konkurować ze znanymi i uznanymi wydawnictwami, działającymi od wielu lat na rynku księgarskim. Tym bardziej jesteśmy dumni.

Dziękujemy za pomoc i współpracę członkom Szlaku Kulinarnego "Opolski Bifyj", działającego przy OROT. To nasz wspólny, wielki sukces!!! To również potwierdzenie, że działamy profesjonalnie i wspólnie możemy osiągnąć bardzo wiele.

Wydawnictwo do pobrania:

http://visitopolskie.pl/store/uploads/pliki%20do%20pobrania/Informator%20-%20Szlak%20kulinarny%20Opolski%20Bifyj.pdf 

Informacja o Konkursie i jego wynikach: https://najlepszeprzewodniki.wordpress.com/

 

 

Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte. Dzięki Państwa opiniom możemy stale podwyższać jakość dostępnych informacji.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Imię:
Kontakt:
Powód:

Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte. Dzięki Państwa uwagom możemy stale podwyższać jakość dostępnych informacji.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Imię:
Kontakt:
Opis błędu: