Koncert zespołu "Bakshish" w NCPP w Opolu26 Październik 2019

Cover FB_bakshish

Bakshish to jeden z pierwszych i najważniejszych zespołów polskiej sceny reggae. Został założony w Kluczborku w 1982 r. jako Bakszysz i od ponad 35 lat nagrywa, koncertuje i inspiruje kolejne pokolenia. Obecnie skład zespołu tworzą: Jarek JAreX Kowalczyk (wokal), Anna Mrożek (wokal), Damian Poprawa (bas), Tomasz Łukasiewicz (perkusja), Radosław Ciurko (klawisze), Artur Kocan (gitara rytmiczna), Radosław Sokołowski (gitara solowa ).

Przez lata istnienia zespołu, Bakshish współpracował z dziesiątkami muzyków, z których wielu obecnie stanowi absolutny top polskiej estrady. Z pierwszego składu pozostał jedynie JareX, charyzmatyczny wokalista i spiritus movens projektu.

Od pierwszych, surowych dźwięków lat 80-tych, po dzisiejsze dopracowane kompozycje Bakshish stanowi solidny fundament polskiej sceny reggae.

Koncerty zespołu to prawdziwa muzyczna uczta- nie tylko dla swoich wiernych fanów. Przez swój profesjonalizm, autentyczność, świetne aranżacje i wyjątkowe przesłanie zdobywa serca słuchaczy przy każdym scenicznym spotkaniu.

Bilety:
30 zł (przedsprzedaż), 40 zł (w dniu koncertu).

26 października 2019, godzina20:00, 

Źródło: NCPP

Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte. Dzięki Państwa opiniom możemy stale podwyższać jakość dostępnych informacji.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Imię:
Kontakt:
Powód:

Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte. Dzięki Państwa uwagom możemy stale podwyższać jakość dostępnych informacji.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Imię:
Kontakt:
Opis błędu: