II Opolska Konferencja NATURALNIE ZDROWI13 Październik

II Opolska Konferencja NATURALNIE ZDROWI jest zaproszeniem do udziału w wykładach i mini warsztatach, których celem jest doskonalenie stanu psychofizycznego każdego z nas. Jest drogą rozpoznania w sobie i obudzenia żądzy życia. Ciągłe frustracje, złe samopoczucie, brak pewności siebie, lęki, stres i żal, które towarzyszą nam nieustannie, prowadzą do załamania wewnętrznego spokoju i bolesnych reakcji w ciele.
Będzie to czas, aby poznać błędy w myśleniu, które nie są obojętne dla naszego zdrowia.
Zdrowie jest jak ogród to, co świadomie pielęgnujemy, o co dbamy i podlewamy rośnie i rozwija się, natomiast wszystko, co ukryte, automatyczne i nieświadome może być niekorzystnym chwastem. 

Jestem ogromnie wdzięczna, że mogę współtworzyć przestrzeń mobilizującą do odkryć i wewnętrznych poszukiwań na drodze świadomego rozwoju.

Środowisko zewnętrzne, w którym funkcjonujemy, każdego dnia oddziałuje na naszą psychikę oraz stan fizyczny. Brak akceptacji tej rzeczywistości i niezgoda na wydarzenia, których doświadczamy niosą przykre, aczkolwiek zasłużone konsekwencje. Możemy jednak zapobiec temu, co niekorzystne i postanowić jak chcemy żyć, co chcemy myśleć o sobie i świecie oraz co chcemy spożywać.
Jakże ważna i korzystna jest wiedza, o tym, co jemy, jaką to ma wartość i ile z tego czerpiemy. Bywa, że jakość jedzenia, które spożywamy każdego dnia, pozostawia wiele do życzenia. Im dalej od naturalnego środowiska, tym trudniej o powrót do równowagi. Oddziaływanie nowoczesnych technologii w naszym życiu też ma swoje konsekwencje. Zalew informacji powoduje, że jesteśmy jak telewizor odbierający kilkadziesiąt kanałów naraz, a z tego miejsca niedaleko już do emocjonalnych zawirowań. Zastanów się przez chwilę, jakie znasz metody relaksacyjne i jak często z nich korzystasz, aby pozbyć się napięć w ciele? Jeżeli chcesz je poznać i uczynić w tym zakresie o wiele więcej dla siebie, będziemy o tym mówić, będziemy doświadczać.

Naszym naturalnym stanem jest zdrowe ciało, harmonia i radość.
Czy to możliwe, aby żyć w zupełnym zdrowiu psychofizycznym? Mieć chęć i siłę, aby realizować siebie i osiągać to, czego naprawdę chcemy? Po prostu być sobą?

DLA KOGO?

Konferencja jest dla tych, którzy poszukują metod i narzędzi pozwalających żyć w zdrowiu i czerpać przyjemność z doskonałego życia we współczesnym świecie. Poznajcie zdrowie w zupełnie innym, nowym wydaniu. 

Więcej szczegółów wkrótce, w przygotowaniu agenda, regulamin, prezentacje oraz inne dane organizacyjne.

PORUSZYMY TEMATY:

Prawa natury i biologiczny proces zdrowienia. Huna i samouzdrawianie. Koncert mis i gongów tybetańskich, uzdrawiający masaż dźwiękiem. Zdrowa żywność, dodatki do żywności, żywienie a długowieczność. Zdrowe słodycze. Efekt placebo. Czy jelita mają mózg? Procesy starzenia, demencja. Masaż tajski, masaż ajurwedyjski , masaż hawajski,oddech, automasaż, klawiterapia, bioenergoterapia. Relacje, uzdrawianie relacji. Coaching zdrowia, biopsychologia, przekonania a nasza biologia, woda i jej korzystne właściwości oraz wiele innych.

PRELEGENCI :

Barbara Krasowska - Studio Dobrego Zdrowia Naturalnie,
Weronika Szumlak - Bądź zdrów! Poradnia żywieniowo-dietetyczna,
Jolanta Kulesza - Orgonity,
Krzysztof Bojarski 
Agnieszka Tomczuk - Jedność jest siłą, Make-Up Artist&Stylist, 
Ewa Duda - Fundacja KTOTO Zrozumieć Alzheimera,
Aleksandra Kraczkowska - Konik - Biały Lotos,
Marta Piotrowska - Wake Up Coaching.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą odezwij się :) 

ORGANIZACJA:

termin: 13.10.2018r. w godz. 10.00-19.00,
miejsce: Hotel Mercure Opole, ul. Krakowska 57/59,
bilet: 50 zł. :
płatny na miejscu w dniu konferencji po uprzedniej rejestracji
lub
na nr konta Getin Bank 94 1560 0013 2452 1453 6000 0002
tytułem : imię i nazwisko konferencja.

Ilość miejsc ograniczona, rezerwacji można dokonać pod numerem tel. 694 684 123 lub e-mail: marta.piotrowska@op.pl.

Z wdzięcznością zachęcam
Marta Piotrowska

Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte. Dzięki Państwa opiniom możemy stale podwyższać jakość dostępnych informacji.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Imię:
Kontakt:
Powód:

Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte. Dzięki Państwa uwagom możemy stale podwyższać jakość dostępnych informacji.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Imię:
Kontakt:
Opis błędu: